Read More Control (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: disabled
te: అచేతనం

en: Help
te: సహాయం

en: Default
te: అప్రమేయం

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Link text
te: లంకె పాఠ్యం

en: About
te: గురించి
