Read More Control (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: disabled
ug: تاقالدى

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: URL
ug: ئادرېس

en: About
ug: ھەققىدە

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
ug: داۋامى<span class="element-invisible">   @title</span>
