Read More Control (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: disabled
be: адключана

en: Help
be: Дапамога

en: Default
be: Прадвызначана

en: URL
be: Спасылка

en: About
be: Аб

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
be: Больш падрабязна<span class="element-invisible"> аб @title</span>
