Read More Control (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: disabled
bg: деактивиран

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
bg: Прочети още<span class="element-invisible"> about @title</span>
