Read More Control (7.x-1.2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: disabled
bn: অকার্যকর

en: Help
bn: সহায়তা

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: URL
bn: ইউআরএল

en: About
bn: সম্পর্কে
