Read More Control (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: disabled
cy: analluog

en: Help
cy: Cymorth

en: Default
cy: Diofyn

en: Default (no target attribute)
cy: Rhagosod (dim priodoledd darged)

en: Query
cy: Ymholiad
