Read More Control (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: disabled
da: deaktiveret

en: Help
da: Hjælp

en: Default
da: Standard

en: Default (no target attribute)
da: Standard (ingen mål-egenskab)

en: Link text
da: Linktekst

en: Query
da: Forespørgsel

en: About
da: Om

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
da: Læs mere<span class="element-invisible"> om @title</span>
