Read More Control (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: Help
el: Βοήθεια

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Default (no target attribute)
el: Προεπιλογή (χωρίς προορισμό)

en: Link text
el: Σύνδεσμος κειμένου

en: Query
el: Ερώτημα

en: About
el: Περί

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
el: Διαβάστε περισσότερα<span class="element-invisible"> για @title</span>
