Read More Control (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Help
eo: Helpo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
eo: Legu pli <span class="element-invisible"> pri @title</span>
