Read More Control (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Help
eu: Laguntza

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Default (no target attribute)
eu: Lehenetsi (helmugaren atributurik ez)

en: Query
eu: Kontsulta

en: About
eu: (r)i buruz

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
eu: Gehiago irakurri<span class="element-invisible">@title -ri buruz</span>
