Read More Control (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: disabled
gl: desactivado

en: Help
gl: Axuda

en: Default
gl: Predeterminado

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: Query
gl: Consulta

en: About
gl: Información

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
gl: Ler máis<span class="element-invisible"> acerca de @title</span>
