Read More Control (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: disabled
gu: નિષ્ક્રીય

en: Help
gu: મદદ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Link text
gu: કડી શીર્ષક

en: About
gu: વિશે
