Read More Control (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: disabled
id: nonaktifkan

en: Help
id: Bantuan

en: Default
id: Bawaan

en: Default (no target attribute)
id: Bawaan (tanpa atribut tujuan)

en: Link text
id: Teks tautan

en: Query
id: Kueri

en: About
id: Tentang

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
id: Baca selebihnya<span class="element-invisible"> mengenai @title</span>
