Read More Control (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: disabled
is: óvirkt

en: Help
is: Hjálp

en: Default
is: Sjálfgefið

en: URL
is: vefslóð

en: About
is: Um
