Read More Control (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: About
ku: دەربارە
