Read More Control (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: disabled
lt: išjungtas

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Query
lt: Užklausa

en: About
lt: Apie

en: Custom settings
lt: Savitos nuostatos

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
lt: Skaityti daugiau <span class="element-invisible">apie @title</span>
