Read More Control (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: Help
nn: Hjelp

en: Default
nn: Standard

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
nn: Les meir<span class="element-invisible"> om @title</span>
