Read More Control (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: About
sl: O modulu
