Read More Control (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: URL
sq: Adresa URL

en: About
sq: Informacione
