Read More Control (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: disabled
th: ปิดใช้งาน

en: Link text
th: ลิงค์ข้อความ

en: Query
th: สอบถาม

en: About
th: เกี่ยวกับ
