Read More Control (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Help
hr: Pomoć

en: Default
hr: Zadano

en: Link text
hr: Tekst poveznice

en: About
hr: Opis

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
hr: Pročitaj više <span class="element-invisible">o @title</span>
