Read More Control (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: URL
ne: यूआरएल

en: About
ne: बारेमा
