Read More Control (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: disabled
sk: vypnuté

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: Link target
sk: Cieľ prepojenia

en: Default (no target attribute)
sk: Predvolené (bez atribútu target)

en: Link text
sk: Text odkazu

en: Query
sk: Dotaz

en: About
sk: Informácie o

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
sk: Čítať viac<span class="element-invisible"> o @title</span>

en: Additional classes
sk: Ďalšie CSS triedy

en: entity
sk: entita
