Readmore.js (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Other
et: Muu

en: Plugin settings
et: Plugina seaded

en: All pages except those listed
et: Kõigil lehtedel peale loetletute

en: Only the listed pages
et: Ainult loetletud lehtedel
