Readmore.js (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Other
lv: Citi

en: Plugin settings
lv: Spraudņa iestatījumi

en: All pages except those listed
lv: Visas lapas izņemot norādītās

en: Only the listed pages
lv: Tikai norādītajās lapās
