Readmore.js (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: Other
ta: மற்றவை

en: Plugin settings
ta: செருகு அமைப்புகள்

en: All pages except those listed
ta: தரப்பட்ட பக்கங்களைத் தவிர்த்து மற்ற பக்கங்கள்

en: Only the listed pages
ta: தரப்பட்ட பக்கங்கள் மட்டும்
