Read only mode (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
nl: Het pad '@link_path' is ongeldig of u heeft er geen toegang toe.

en: Read only mode
nl: Alleen-lezenmodus

en: Put the site in read-only mode. When set to "Read-only", all content moderation (add/edit) will be impossible.
nl: Zet de website in alleen-lezenmodus. Wanneer alleen-lezen aan staat, zijn aanpassingen aan inhoud (toevoegen/wijzigen) niet mogelijk.

en: Read Only Mode
nl: Alleen-lezenmodus

en: Redirect path
nl: Doorverwijspad

en: When given, Drupal will redirect the user to this URL when a user tries to add/edit content instead of displaying the message above.
nl: Wanneer opgegeven zal Drupal een gebruiker naar deze URL doorsturen in plaats van het bericht van hierboven te tonen als  de gebruiker inhoud probeert te wijzigen of toe te voegen.
