Readytalk (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: Type
af: Tipe

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Node
af: Mode

en: Active
af: Aktief
