Readytalk (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Type
am: ዓይነት

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Active
am: ገባሪ
