Readytalk (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Type
ar: النوع

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Node
ar: العقدة

en: Active
ar: نشط

en: General
ar: عام

en: Info
ar: معلومات

en: About
ar: حول
