Readytalk (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Type
ast: Triba

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Node
ast: Noyu

en: Active
ast: Activu

en: General
ast: Xeneral
