Readytalk (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Type
be: Тып

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Node
be: Вузел

en: Active
be: Актыўна

en: General
be: Агульны

en: Info
be: Інфармацыя

en: About
be: Аб
