Readytalk (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Type
bg: Тип

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Node
bg: Материал

en: Active
bg: Активен

en: General
bg: Общи
