Readytalk (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Type
bn: টাইপ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Date
bn: তারিখ

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Active
bn: সক্রিয়

en: General
bn: সাধারণ

en: About
bn: সম্পর্কে
