Readytalk (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Type
bs: Tip

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Node
bs: Nod

en: Active
bs: Aktivan
