Readytalk (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Type
ca: Tipus

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Active
ca: Actiu

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: About
ca: Detalls
