Readytalk (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Type
cs: Typ

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Node
cs: Uzly

en: Active
cs: Aktivní

en: Start Date
cs: Datum začátku

en: General
cs: Obecné

en: About
cs: Popis
