Readytalk (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Type
cy: Math

en: Edit
cy: Golygu

en: Date
cy: Dyddiad

en: Reset
cy: Ailosod

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Node
cy: Nod

en: Active
cy: Gweithredol

en: Start Date
cy: Dyddiad cychwyn

en: General
cy: Cyffredinol
