Readytalk (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Title
da: Titel

en: Edit
da: Redigér

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Node
da: Indholdselement

en: Active
da: Aktiv

en: Start Date
da: Startdato

en: General
da: Generelt

en: Instructions
da: Vejledning

en: About
da: Om
