Readytalk (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Name
dz: མིང་།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།
