Readytalk (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Type
el: Τύπος

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Node
el: Κόμβος

en: Active
el: Ενεργό

en: Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: General
el: Γενικά

en: Instructions
el: Οδηγίες

en: Info
el: Πληροφορίες

en: About
el: Περί
