Readytalk (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Type
eo: Tipo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Node
eo: Nodo

en: Active
eo: Aktiva
