Readytalk (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Type
et: Liik

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Node
et: Postitus

en: Active
et: Aktiivne

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: General
et: Üldine

en: About
et: Programmist

en: Is active
et: Aktiivne
