Readytalk (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Type
eu: Mota

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Node
eu: Nodoa

en: Active
eu: Aktiboa

en: General
eu: Orokorra

en: Info
eu: Informazioa

en: About
eu: (r)i buruz
