Readytalk (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Type
fil: Uri

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Date
fil: Petsa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Active
fil: Aktibo
