Readytalk (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Edit
fr: Modifier

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Name
fr: Nom

en: Save
fr: Enregistrer

en: Node
fr: Nœud

en: Active
fr: Actif

en: Start Date
fr: Date de début

en: General
fr: Général

en: About
fr: À propos

en: Is active
fr: Est actif
