Readytalk (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Title
gl: Título

en: Type
gl: Tipo

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Node
gl: Nodo

en: Active
gl: Activo

en: Start Date
gl: Data de Inicio

en: General
gl: Xeral

en: Instructions
gl: Instruccións

en: Info
gl: Información

en: About
gl: Información
