Readytalk (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Node
gu: નોડ

en: Active
gu: સક્રિય

en: General
gu: સામાન્ય

en: About
gu: વિશે
