Readytalk (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Type
he: סוג

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Node
he: פריט תוכן

en: Active
he: פעיל

en: Start Date
he: תאריך התחלה

en: General
he: כללי

en: Instructions
he: הוראות הכנה

en: Info
he: מידע

en: About
he: אודות
