Readytalk (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Type
hr: Vrsta

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Active
hr: Aktivno

en: Start Date
hr: Od datuma

en: General
hr: Općenito

en: About
hr: Opis
